watermark logo

Następny

Szynka z Szynkowara - Parzona- Praktyka u Praktyka

23 Wyświetlenia· 30 Mar 2022
FreeFilm
FreeFilm
8 Subskrybcji
8

Od tej wędliny pochodzi nazwa szynkowar, bo służy do wyrobu szynki. Wbrew nazwie, szynka nie jest najczęściej wykonywaną w szynkowarze wędliną, bo urządzenie to jest zdecydowanie bardziej wszechstronne.
Szynka w tej wersji jest klasyką gatunku. Można ją wykonywać nawet w bardzo ograniczonych warunkach mieszkaniowych. Sprzęt potrzebny nie wymaga specjalnego miejsca na przechowywanie. Ja co prawda na filmie do parzenia dla wygody używam warnika, ale wystarczy zwykły , kliku litrowy garnek, żeby produkcję zakończyć sukcesem. Idealnie jest jak się garnek z szynkowarem w środku da przykryć. Wtedy proces jest energetycznie tańszy, ale da się zrobić także bez przykrycia. Ważne by wody w garnku było nie niej niż mięsa w szynkowarze.
#Szynkowar i wykonana w nim aromatyczna #szynka może być wędliną codzienną lub świąteczną. Można ją przyprawiać na wiele sposobów. Można po parzeniu podsuszyć, podpiec, otoczyć przyprawami lub wędzić. Mnóstwo możliwości by powstała pyszna #wędlina domowa.
Wersja opisowa i przepis są dostępna na blogu https://nomart.pl/wordpress/?p=2726

Więcej o szynkowarach - https://sklep.nomart.pl/q/?keywords=szynkowar

Jeżeli chcesz subskrybować kanał wystarczy, że klikniesz w ten link https://www.youtube.com/c/Noma....rtPl?sub_confirmatio

Sklepy stacjonarne trójmiasto - http://nomart.pl/lokal/

Blog kulinarny - https://nomart.pl/wordpress/

T-shirt, koszulki - https://sklep.nomart.pl/c/554/....koszulki-t-shirt.htm

Facebook - https://www.facebook.com/nomartpl/

Instagram - https://www.instagram.com/nomart.pl/

Link do poprzedniego odcinka - https://youtu.be/KkQY_CzwkmU

Pokaż więcej

 0 Komentarze sort   Sortuj


Następny