watermark logo

Następny

Szczęśliwy Muzyka klasyczna dla dzieci

14 Wyświetlenia· 09 Mar 2022
-Biblioteka Dźwięku-
5
w Muzyka

Najlepszy relaks muzyka instrumentalna, śpi głęboko, do medytacji i relaksu, aby uspokoić i Domir dzieci, ciąża, relaks dla dzieci do pracy, koncentracji i zapamiętywania, oprócz najlepszej muzyki klasycznej na studia lub przeczytać, zen i nowej muzyki wiek i dźwięki natura (takich jak deszcz, fale oceanu lub dźwięków spa wody).

Nasze teledyski spania zostały specjalnie przygotowane, aby pomóc zrelaksować ciało i umysł i są prefectamente odpowiednia dla dorosłych, dzieci i niemowląt, które potrzebują spokojną i relaksującą muzykę, aby pomóc im pogodzić sen Combart lub bezsenność. W tym sensie może to być postrzegane jako forma medytacji lub uśpienia hipnoza marzenie, które pozwala nam na osiągnięcie korzyści lecznicze snu.

Muzyka naszych teledysków używanych spać kojące dźwięki natury, aby zaszczepić w głęboki i spokojny sen. Wypełnij swój umysł z naszej pięknej muzyki instrumentalnej do spania i uzyskać stan zupełnego odprężenia ciała i umysłu. Idź z instrumentalnych dźwięków, które sprawiają, że twoje fale mózgowe wibrować przez alfa, beta i zeta.

Nasze teledyski spania to muzyka dla niemowląt, dla dzieci, dla ciąży i dziecka w łonie matki. Wiele z nich opiera się na adaptacji relaks znane utwory muzyki klasycznej wszech czasów.

Pokaż więcej

 0 Komentarze sort   Sortuj


Następny