watermark logo

Następny

Sucha Kiełbasa na Święta - łagodna i aromatyczna - Praktyka u Praktyka

3 Wyświetlenia· 30 Mar 2022
FreeFilm
FreeFilm
8 Subskrybcji
8

Moja kiełbasa, którą wykonałem na tegoroczne Święta. Jest łagodna i aromatyczna, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skład przypraw zmodyfikować zmieniając ich ilość. Moim celem było uzyskanie kiełbasy nie zdominowanej żadną przyprawą i z atrakcyjną kompozycją aromatów i smaków. Oczywiście musi być podsuszana. Taką najbardziej lubię.
Intensywny aromat wędzonki pasuje mi do świątecznych zapachów igliwia i pieczonych ciast. Razem tworzą niesamowity nastrój, który uzupełnia świątecznie relacje z bliskimi. #Kiełbasa u mnie być musi. Kto w święta w mój dom zawita nakarmiony zostanie i nierzadko pętkiem obdarowany wychodzi. #Wędzonka wprowadza mnie w dobry nastrój, a wspólna #biesiada daje siłę, tę fizyczną i duchową.
Zachęcam do wykonana takiej kiełbasy. Wersja opisowa i szczegóły przepisu są na blogu https://nomart.pl/wordpress/?p=3381

Jeżeli chcesz subskrybować kanał wystarczy, że klikniesz w ten link https://www.youtube.com/c/Noma....rtPl?sub_confirmatio

Sklepy stacjonarne trójmiasto - http://nomart.pl/lokal/

Blog kulinarny - https://nomart.pl/wordpress/

T-shirty i gadżety - https://sklep.nomart.pl/c/584/gadzety.html

Facebook - https://www.facebook.com/nomartpl/

Instagram - https://www.instagram.com/nomart.pl/

Link do poprzedniego odcinka - https://youtu.be/Eg-wlA4tRSM

Muzyka:
Kevin MacLeod: Bama Country - Country – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/r....oyalty-free/index.ht
Wykonawca: http://incompetech.com/

Pokaż więcej

 0 Komentarze sort   Sortuj


Następny