watermark logo

Następny

Piersi kaczki z grilla - Praktyka u Praktyka

4 Wyświetlenia· 30 Mar 2022
FreeFilm
FreeFilm
8 Subskrybcji
8

Piersi kaczki grillowane czyli zacne i smakowite mięsiwo. Kaczyna z sukcesem wraca na nasze stoły jako potrawa wykwintna, ale też jako dania proste. W każdej postaci jest przeze mnie ceniona. Długie i ciepłe tegoroczne lato pełne różnych ograniczeń skłoniło mnie, ale pewnie i wielu innych do częstszego niż zazwyczaj rozpalania grilla oraz umieszczania na nim różnych mięsiw, żeby relaksować w gronie najbliższych, dbając jednoczenie by na ruszcie nudy nie było.

Tym razem #kaczka a dokładniej piersi kacze, parę dni wcześniej przygotowane i podczas grillowania zwilżane domowym cydrem. #Grill i mięsiwa grillowane to niemal tortura dla oczekujących biesiadników, bo cudnie skwierczy i obłędnie pachnie i w takich warunkach na potrawę czekać trzeba. Takie czekanie znakomicie zaostrza apetyt, ale finalnie są aromatycznie i #pyszne porcje mięsa.

Opis i przepis są dostępne na blogu https://nomart.pl/wordpress/?p=2430

Jeżeli chcesz subskrybować kanał wystarczy, że klikniesz w ten link https://www.youtube.com/c/Noma....rtPl?sub_confirmatio

Sklepy stacjonarne trójmiasto - http://nomart.pl/lokal/

Blog kulinarny - https://nomart.pl/wordpress/

T-shirt, koszulki - https://sklep.nomart.pl/c/554/....koszulki-t-shirt.htm

Facebook - https://www.facebook.com/nomartpl/

Instagram - https://www.instagram.com/nomart.pl/

Link do poprzedniego odcinka - https://youtu.be/1wxMtCPZNKI
Muzyka:
Kevin MacLeod: Bama Country - Country – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/r....oyalty-free/index.ht
Wykonawca: http://incompetech.com/

Pokaż więcej

 0 Komentarze sort   Sortuj


Następny