watermark logo

Następny

Małe Wędzarnie Balkonowe i Wędzarnia w Garnku Cz. I - Porady Praktyka

11 Wyświetlenia· 30 Mar 2022
FreeFilm
FreeFilm
8 Subskrybcji
8

Kolejny odcinek z serii poznajmy wędzarnie. W drugiej jego części za tydzień pokażę i przetestuję za razem jeszcze jedną wędzarnię z tej serii. Tym razem omawiam wędzarnie określane jako balkonowe, chociaż ta nazwa nie jest do końca uprawniona. Chodzi o wędzarnie małe, przenośne, które są alternatywą dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą używać wędzarni klasycznych, oraz dla tych co chcą wędzić podczas wypadów w teren.
Wędzarnie te mają też trochę inną zasadę działania niż typowa wędzarnia. Procesy wędzenia w nich są krótsze i mają trochę inny przebieg. Efekty końcowe wędzenia w wędzarniach przenośnych są podobne, ale nie tożsame z tymi, które są uzyskuje w wędzarniach murowanych, drewnianych czy elektrycznych. Stanowią wiec pewną alternatywę, dla tych co mają ograniczone możliwości wędzenia , ale nie zamiennik tradycyjnej wędzarni.
Na kanale jest cała pylista z filmami, gdzie są realizowane #przepisy z użyciem takich wędzarni.
https://www.youtube.com/playli....st?list=PLdn9jXuuALF

#Wędzarnia taka się znakomicie sprawdza w terenie. Można ja zabrać na #biwak. Wędziłem w niej sery, ryby i inne mniejsze i większe mięsiwa. Choć jej możliwości są ograniczone to efekty nie raz potrafią zaskoczyć.

Wędzarnie takie w naszym sklepie - https://sklep.nomart.pl/q/?keywords=balkonowa

O takiej w garnku można poczytać na stronach producenta https://browin.pl/sklep/produkt/330115/wedzarnia-domowa-5-kg?utm_source=wyszukiwarka-top&utm_medium=browin&utm_campaign=ruch-wewnetrzny&utm_content=wedzarnia-domowa-5-kg

Jeżeli chcesz subskrybować kanał wystarczy, że klikniesz w ten link https://www.youtube.com/c/Noma....rtPl?sub_confirmatio

Sklep online - https://sklep.nomart.pl/

Sklepy stacjonarne trójmiasto - http://nomart.pl/lokal/

Blog kulinarny - https://nomart.pl/wordpress/

T-shirty i gadżety - https://sklep.nomart.pl/c/584/gadzety.html

Facebook - https://www.facebook.com/nomartpl/

Instagram - https://www.instagram.com/nomart.pl/

Link do poprzedniego odcinka - https://youtu.be/Y3X8n8aKBoo

Pokaż więcej

 0 Komentarze sort   Sortuj


Następny