watermark logo

Następny

Kiełbasa Słowiańska wędzona i suszona - Praktyka u Praktyka

5 Wyświetlenia· 30 Mar 2022
FreeFilm
FreeFilm
8 Subskrybcji
8

Kiełbasa Słowiańska wędzona i suszona - to takie moje wyobrażenie kiełbasy, która mogłaby w tamtych czasach powstawać. Nie bez podstawne wyobrażenie. Składniki są bowiem takie , jakie były w czasach dawnych Słowian dostępne, choć te przeze mnie użyte są skażone upływem czasu i zmianami z tym związanymi... ale, ale ... tak też może być, bo przecież my też Słowianie i potomkowie dawnych Słowian, więc to inspirowana tradycją, ale współczesna Kiełbasa Słowiańska.

Użyte przyprawy w dawnych czasach były dostępne, oraz krojenie, a nie mielenie pozwala wykonać kiełbasę w wyglądzie i smaku moim zdaniem podobną to tych, które powstawały onegdaj. #Kiełbasa ta w wersji nie przetworzonej cieplnie, ale dość długo wędzona i suszona prezentuje się znakomicie, pachnie obłędnie i ma super smak. Zawiera sporo tłuszczu więc pod tym względem nie wszystkim będzie odpowiadać, ale uwierzcie mi - bez niego była by gorsza. Wędlina #słowiańska - bardzo mi smakowała. Chwytajcie za nóż. #Wędzarnia niech dymi. Spróbujcie sami.
Wersja opisowa jest na blogu https://nomart.pl/wordpress/?p=3190

Jeżeli chcesz subskrybować kanał wystarczy, że klikniesz w ten link https://www.youtube.com/c/Noma....rtPl?sub_confirmatio

Sklepy stacjonarne trójmiasto - http://nomart.pl/lokal/

Blog kulinarny - https://nomart.pl/wordpress/

T-shirty i gadżety - https://sklep.nomart.pl/c/584/gadzety.html

Facebook - https://www.facebook.com/nomartpl/

Instagram - https://www.instagram.com/nomart.pl/

Link do poprzedniego odcinka - https://youtu.be/Dc1al_udv2k

Pokaż więcej

 0 Komentarze sort   Sortuj


Następny